×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


شهدای نیشابور

آخرین اخبار

» جوان (18 تا 35) » شهيد ابوالفضل جعفري

تاریخ انتشار : 1396/07/14 - 5:46

 کد خبر: 454
 1064 بازدید

شهيد ابوالفضل جعفري

این صفحه در حال تکمیل شدن می باشد.

شهید ابوالفضل جعفریشهيد ابوالفضل جعفري
نام پدر : محمد علي
محل و تاريخ ولادت : 4/10/1343 صومعه
محل و تاريخ شهادت : 23/12/1363 شرق دجله
محل دفن : روستای صومعه


و لا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون
گمان نكنيد كساني كه در راه خدا كشته شده اند مردگانند
بلكه آنان زنده اند و نزد خداي خود روزي مي خورند .
با سلام و درود فراوان بر مهدي موعود (عج) منجي عالم بشريت و سلام و درود فراوان بر رهبر كبير انقلاب و بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران (امام خميني) .
با سلام بر خانواده هاي معظّم شهدا كه جوان هاي خود را روانة جبهه ها كردند تا با اين كفّار بعثي مبارزه كنند تا اين كربلاي عزيز را از دست ستمگران آزاد كنند و سلام بر معلولين و مجروحين كه در راه دين اسلام جان خود را فداي اسلام كردند و دست و پاهاي خود را از دست دادند و سلام بر تمامي رزمندگان قهرمان كه از مرزهاي ميهن اسلامي خود حفاظت مي كنند و هيچيك از دشمنان اسلام را به كشور خود نمي گذارند تجاوز كند . و سلام و درود بر شما امّت قهرمان و شهيدپرور كه با كمك هاي خود جبهه‌‌ها را گرم نگه داشته ايد و هميشه به جبهه ها ياري مي كنيد و نگذاشتيد كه جبهه ها خالي بماند .
و پيامي كه به شما ملّت قهرمان دارم اين است كه هميشه پشتيبان ولايت فقيه و رزمندگان باشيد .
و اي پدر و مادر عزيزم ! اميدوارم كه اگر من لياقت داشتم شهيد شوم ، مرا به خوبـي و خوشي حلال كنيد و مرا ببخشيد چون كه من شما را خيلي اذيت كردم و شما در اين مدّت 20 سال براي من زحمت هاي بسياري كشيديد و اميدوارم كه در روز تشييع جنازه‌‌ام گريه نكنيدو اگر خواستيدگريه كنيد براي علي اكبرهاو براي قاسم‌‌ها و براي امام حسين (ع) گريه كنيد كه امروز روز شهادت امام حسين (ع) است .
و اي برادرانم ! از شما مي خواهم كه بعد از شهادت من اسلحة گرم مرا به زمين نگذاريد و همچون علي اكبرها به ميدان جنگ بياييد .

و السلام
به اميد پيروزي لشكريان اسلام بر عليه كفر جهاني
مورخ 14/7/63
ديدار به روز قيامت
ابوالفضل جعفري


منتخب وصیت نامه :

سلام بر خانواده هاي معظّم شهدا كه جوان هاي خود را روانة جبهه هـا كردند تا با اين كفّار بعثي مبارزه كنند . تا اين كربلاي عزيز را از دست ستمگران آزاد كنند و سلام بر معلولين و مجروحين كه در راه دين اسلام جان خود را فداي اسلام كردند و دست و پاهاي خود را از دست دادند .


پيامي كه به شما ملّت قهرمان دارم اين است كه هميشه پشتيبان ولايت فقيه و رزمندگان باشيد .

منبع: پیام رسانان 2300 شهید نیشابورارسال دیدگاه